Çalışma İzni

Standard
Yabancı çalışma izni kanunu ile ilgili kısa bir bilgi aktaracak olursak;bu kanunun amacı yabancıların Türkiye’de ki çalışmalarını izne bağlamak ve yabancılara verilecek çalışma izinleri ile ilgili esasları belirlemektir.Türkiye’de bağımlı ya da bağımsız çalışan yabancıları, bir işveren yanında mesleki eğitim gören yabancıları ve yabancı çalıştıran gerçek ve tüzel kişileri kapsar.
Değişen ve gelişen dünyada kozmopolit bir yapıda yaşıyoruz. Öyle ki her ülkeden insan yaşıyor. Durum böyle olunca bu insanların Avrupa’da yabancı oturma izni almaları zorlaşıyor. Ülkemizde bu izin oldukça kolay. Çünkü hükümet her milletten insana kucak açıyor. Durum böyle olunca yabancılar için ülkemiz bulunmaz nimet. Ama Avrupa’da ciddi yaptırımlardan sonra oturma izni veriliyor. Yabancı çalışma izni ülkemizde oldukça kolay. Öyle ki yurtdışında bu durum oldukça farklı. İnsanlar gelişmiş ülkelerde çalışma izni almak için evlilik yapıyor.

Çalışma İzni Almak Hakkında

Günümüzde çalışma izni almak öyle ki dünya ülkelerinde çok zor. Orda yaşayan bir tanığınız dahi olsa çalışma izni alamıyorsunuz. Durum böyle olunca sahte evlilikler ortaya çıkıyor. Kaliteli bir yaşam yapısını etkiliyor. İnsanlar sadece çalışmak için kağıt üstünde evlilikler yapıyor. Ülkemiz bu yönden çok rahat . Öyle ki ülkemizde her milletten insan rahatlıkla çalışıp kalabiliyor. Bu yönden ülkemiz insanlara kucak açmış durumda. Bu durumun eksi yönü ise ülkede yaşayan insanların ticari kar oranı düşüyor. Bu insanlar istihdam oranını azaltıyor. Avrupa’da bu yüzden bir limit konulmuş durumda. Öyle ki herkesi ülkelerine almıyorlar. Şartlar zor olduğu için insanlar rahat yaşamak ve çalışmak için bu ülkelere gitmeyi zorluyor.Sizde yabancı çalışma izni hakkında detaylı bilgi almak ve işlemlerinizi gerçekleştirmemiz için bize ulaşın.Sizin adınıza gerekli bütün işlemleri biz gerçekleştirelim.

Sizde çalışma izni almak istiyorsanız bize ulaşın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s